Torba DAKA Suppressor Pouch od Magpul jest wytrzymała i wodoodporna, idealna do przechowywania tłumika i dokumentów NFA.
Wykonana z polimerowo nasączonych tkanin, z zgrzewanymi szwami i zamkiem YKK AquaGuard® dla ochrony przed brudem i wodą.
Dostępna w trzech rozmiarach: Mała (9.25" x 3"), Średnia (10.5" x 3.5") i Duża (13" x 4.25"), dla różnych typów tłumików.
System Inception + Helix 6000 waży mniej niż 5-1/2 lbs. i jest idealny do polowań i krótkich wypadów.
Wytrzymała powłoka 420D micro-ripstop jest wodoodporna, odporna na przebicia i rozdarcia, z zamkami YKK i mocnymi klamrami.
Helix 6000 oferuje wiele opcji przenoszenia, w tym DeathGrip tripod, oraz zdejmowaną osłonę przeciwdeszczową i uchwyt na broń/łuk.
Inception Backpack Frame waży tylko 2 lbs 11 oz i jest wykonany z materiału 420D micro-ripstop oraz ramy z włókna węglowego.
Posiada szybki system klamrowy do łatwego mocowania BOG Helix Frame Bags, co czyni go idealnym do polowań w terenie.
Wyposażony w wyściełany pas biodrowy z kieszeniami na sprzęt, regulowany pasek mostkowy oraz podnośniki ładunku dla wygody i bezpieczeństwa podczas długich wędrówek.
Wytrzymała konstrukcja z powłoką 420D ripstop, zamkami YKK i lekkimi, wytrzymałymi klamrami.
Waga poniżej 2,5 funta i pojemność 1100 cali sześciennych.
Retrakcyjny, wyściełany uprząż zapewniająca wygodę w każdym terenie.
Plecak BOG Kinetic Day Pack oferuje pojemność 2400 cali sześciennych i waży nieco ponad 3 funty, co daje do 25% więcej pojemności w stosunku do wagi niż konkurencja.
Wykonany z cichego, ale trwałego materiału ripstop, z zamkami YKK i lekkimi, wytrzymałymi klamrami, plecak zawiera również pokrowiec przeciwdeszczowy micro-ripstop i uchwyt na broń/łuk.
Plecak dostępny jest w kolorze Coyote i rozmiarze Medium, a jego cena jest znacznie niższa niż konkurencyjnych produktów.
Vigilant Bino Harness firmy BOG zapewnia ochronę dla lornetek i dalmierzy, zwiększając komfort i skuteczność myśliwych.
Oferuje przestronne miejsce na lornetki, łatwy dostęp do dalmierzy oraz lekki system uprzęży zapewniający wygodę przez cały dzień.
Idealny na długie polowania mierzone w milach, jak i na krótsze wyprawy mierzone w jardach.
Helix 3500 Bivy Bag jest lekki, funkcjonalny i wytrzymały, idealny na wielodniowe polowania.
Wykonany z cichego, wodoodpornego i odpornego na rozdarcia materiału 420D micro ripstop.
Łatwy dostęp od dołu torby umożliwia szybkie wyciąganie sprzętu bez konieczności rozpakowywania całości.
Wytrzymałe torby z płótna duck o gramaturze 10 oz., idealne do benchrestu, zapewniające stabilność i ochronę broni.
Wbudowany sznurek do szybkiego zamykania, brak konieczności zaszywania końców po napełnieniu.
Atrakcyjny nadruk Brownells, dostępne pojedynczo lub w zestawach 3-pak.
Torba Roll Up Dump Pouch od Grey Ghost Gear może być zwinięta do kompaktowego rozmiaru, co ułatwia jej przechowywanie i transport.
Dostępna w kolorach czarnym, coyote oraz multicam, torba może być przymocowana do taśmy MOLLE/PALS za pomocą zaczepów MALICE.
Wykonana z 500-D Cordura Laminated Nylon, torba zamykana jest paskiem ściągającym, co zapewnia szybkie i bezpieczne zamknięcie sprzętu.
Plecak Eberlestock UpRanger umożliwia łatwy dostęp do sprzętu bez brudzenia szelek, dzięki swojej konstrukcji, która pozwala na położenie go przodem do ziemi.
Wyposażony w boczne panele z kieszeniami na zamek błyskawiczny oraz możliwość przymocowania maty strzeleckiej lub trójnogu za pomocą pasków grapple.
Przestronne wnętrze z ruchomymi panelami pozwala dostosować układ do własnych potrzeb, a wszystko jest dostępne z jednej strony.
Torba na broń ULFHEDNAR 100L jest wykonana z wysokiej jakości materiału UH-Tex™ i posiada powłokę odporną na brud.
Wyposażona w rolki, szelki do noszenia jako plecak, uchwyty do przenoszenia oraz zamek błyskawiczny z możliwością zamknięcia na kłódkę.
Posiada dużą pokrywę dla łatwego dostępu, wewnętrzne kieszenie i dobrą ochronę wyściółki, idealna do transportu broni długiej i krótkiej.
Torba LFT od Armageddon Gear jest wykonana z niezwykle wytrzymałych materiałów, co zapewnia jej trwałość i solidność.
Posiada wzmocnione otwarcie u góry z sztywną podszewką z taśmy scuba, co ułatwia szybkie składowanie wystrzelonych magazynków i innych przedmiotów.
Mocna siatka na ciele torby umożliwia przepływ wody i brudu, zapobiegając ich gromadzeniu się w torbie.
Duża torba strzelecka ULFHEDNAR jest przeznaczona dla strzelców długodystansowych.
Optymalizowana pod kątem amunicji długodystansowej, wyposażenia oraz akcesoriów do sportów strzeleckich.
Wymiary torby to 53x35x29cm.
Torba na amunicję i akcesoria z 10 zewnętrznymi i 8 wewnętrznymi kieszeniami.
Wytrzymałe metalowe uchwyty zamków błyskawicznych i wzmocniona stalowa rama.
Wymiary: 20 cm wysokości x 30 cm szerokości x 25 cm głębokości.
Torby na amunicję Go Box 30 & 50 oferują taką samą pojemność jak pojemniki na amunicję kal. .30 lub .50, co czyni je wygodną alternatywą dla tradycyjnych skrzynek.
Wykonane z nylonu, są trwałe i mogą przenosić zarówno luźną amunicję, jak i puste łuski.
Na froncie znajduje się pętelka do przymocowania identyfikatorów zawartości, co ułatwia organizację.
Torba strzelecka Bulldog® BDT-Tactical z kieszeniami na magazynki Molle, przestronną komorą na akcesoria i dużą kieszenią na akcesoria z zamkiem błyskawicznym „High-Vis”.
Wytrzymała konstrukcja z bardzo grubą wyściółką w sekcji na pistolet oraz sztywnym dnem z polimerowymi podkładkami chroniącymi przed wilgocią.
Kompatybilne z systemem Molle boczne torby na łuski oraz nadzwyczaj szeroki pasek na ramię dla wygodnego noszenia.
Torba strzelecka Bulldog® BDT Tactical MOLLE (Rozmiar Extra Large) z wytrzymałymi zamkami błyskawicznymi i suwakami.
Duża główna komora zawiera wyjmowany pojemnik na amunicję/przechowywanie z uchwytem oraz 4 duże zdejmowane zewnętrzne kieszenie Molle.
Wymiary torby to 9” (wysokość) x 22” (szerokość) x 18” (głębokość), a także posiada regulowany pasek na ramię.
Torba na magazynki z serii Foundation od Blackhawk, wykonana z wytrzymałego materiału laminowanego 1000D/500D, zapewnia dyskretne przechowywanie i szybki dostęp.
Posiada pasek z szybkozłączką do szybkiego rozkładania oraz ściągacz zabezpieczający zawartość i otwór odpływowy na wilgoć.
Wyposażona w paski MOLLE z polimerowym usztywnieniem, co ułatwia przeplatanie i montaż na różnych platformach.